כמה עולה טיפול רייקי

לֶאוֹרָה אנרגיה וריפוי
כמה עולה טיפול רייקי

מה זה טיפול רייקי?

רייקי זו שיטת טיפול אשר התגלתה בסוף המאה ה-18 על ידי כומר יפני בשם ד"ר אוסאוי. מקורותיה העתיקים מגיעים מטיבט, לפני כ-6000 שנה, כאשר נזירים השתמשו בטכניקה טיפולית זו והעבירו אותה ביניהם מפה לאוזן, אך עם השנים נעלמה מהעולם. ד"ר אוסואי נתקל בטכניקה במהלך לימודיו והחל להיעזר בה בכדי לרפא את גופם ונפשם של אנשים רבים. 

רייקי היא שיטת טיפול הוליסטי שנועדה לקדם ריפוי והרפיה, תוך הפחתת מתח וחרדה. אנרגיית הרייקי עוברת דרך השה המגנטי של כל אחד ואחת מאיתנו, ומאפשרת לאנרגיית החיים של היקום כולו לזרום באופן חלק ובריא יותר. טיפול רייקי מתבצע על ידי מתרגלי רייקי שעברו הכשרה מיוחדת בטכניקות אלו.

כמה עולה טיפול רייקי?

העלות הממוצעת לטיפול רייקי בארץ נעה בין 200 ש"ח ל-350 ש"ח למפגש. כמו בכל סוג של טיפול רפואי, הוליסטי או אחר, ממוצעי עלויות טיפול רייקי יהיו תלויים בכמה גורמים, כולל מספר הטיפולים שהמטופל צריך, כמו גם באיזו תדירות הטיפולים ניתנים. בנוסף, חלק מהמטפלים יעניקו הנחות למטופלים שיחזרו לסדרת טיפולים קבועה.

להלן כמה מהגורמים הקובעים את העלויות הממוצעות של פגישת רייקי בודדת, או סדרת טיפולי רייקי:

משך הפגישה: עלות טיפול רייקי תהיה, בראש ובראשונה, תלויה באורכו. פגישת רייקי סטנדרטית יכולה להימשך בין 45 דקות לשעה וחצי, בהתאם להערכת המטפל לגבי צרכיו של כל מטופל.

מומחיות מטפל: כמו כל מטפל, חלק ממומחי רייקי עשויים לגבות יותר אם הם מיומנים במיוחד או בעלי מוניטין יוצא דופן. בנוסף, ככל שלמטפל יש יותר כישורים, כך התעריף השעתי עשוי להיות גבוה יותר. על ידי פנייה למטפל אחד המתמחה במגוון טיפולים הוליסטיים, המטופל יכול לחסוך זמן ובמקרים מסוימים גם כסף, במיוחד אם המטפל מציע מחיר מופחת עבור מספר שירותים שונים.

מיקום גיאוגרפי ושימוש במתקן: כמו בכל סוג שירות של מטפל עצמאי, התעריפים יהיו בדרך כלל גבוהים יותר באזורים שבהם יוקר המחיה גבוה יותר. אם למתרגל רייקי יש משרד פרטי במרכז טיפול רפואי, המחירים עשויים להיות גבוהים גם בגלל תקורה ועלויות השכירות, אך ייתכן שלמתרגל תהיה גם גישה לציוד טוב יותר ולסביבה נוחה יותר.

ביקורי בית: כמו אצל רופא, אחות, פיזיותרפיסט או מטפל בעיסוי, מתרגל רייקי עשוי לגבות יותר עבור ביקורים בבית, שכן אלה דורשים זמני נסיעה ארוכים ועלויות דלק גבוהות יותר. בנוסף, מטפל ברייקי שמבצע ביקורי בית צריך להביא איתו שולחנות, מצעים וציוד אחר- כל הפריטים שיסופקו ללא תשלום אם המטפל יעבוד עבור מישהו אחר במרפאה גדולה.

טיפול משולב

מטפלים רבים בעיסוי ממליצים על שילוב של טכניקות עיסוי המותאמות במיוחד למצבים מסוימים. לדוגמה, מטופלים עם בעיות גב עשויים להזדקק לסדרת טיפולי רייקי מרגיעים, כמו גם סדרה של טיפולי עיסוי רקמות עמוקים. לכן, מטופלים שמחים לשלם קצת יותר עבור מטפל בעיסוי מיומן שיכול להציע טיפולים נוספים. בנוסף, חלק מהמטפלים מפרסמים הצעות מיוחדות של תעריפים מוזלים על טיפולים משולבים.

כמו כן, מהצד השני, מטפל ברייקי עשוי להמליץ על שירותים נוספים, בהתאם למצבו הגופני של המטופל, ​כגון דיקור או עיסוי רפואי. אם יתברר שרייקי באמת מועיל להם, טוב יעשו המטופלים אם ימלאו אחר עצתו של המטפל וייקחו טיפולים רבים ככל שהם צריכים על מנת לשמור על בריאות ורווחה טובה.

רפלקסולוגיה
רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה לטיפול בכאבי ראש ובעיות בטן באמצעות נקודות לחץ בכפות הרגליים

האם ניתן למצוא מזור לכאבי ראש ובעיות בטן בלחיצה עדינה על כף הרגל? רפלקסולוגיה, שיטת טיפול עתיקת יומין, מציעה פתרון טבעי המבוסס על העיקרון שבכפות הרגליים מרוכזות נקודות המשקפות את כל איברי הגוף.

טיפולי רייקי באשדוד
רייקי

טיפולי רייקי באשדוד

זוהי שיטת טיפול אלטרנטיבית המתבצעת באמצעות מגע פיזי ואמצעים נוספים. המטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל או מעליו בערך ב-15 עמדות (אם כי המספר עשוי להשתנות בהתאם לסוג הרייקי המתאמן) כדי להקל על זרימת "אנרגיית הרייקי" האוניברסלית מעצמו אל המטופל.

טיפול רפלקסולוגיה באשדוד
רפלקסולוגיה

טיפול רפלקסולוגיה באשדוד

רפלקסולוגיה היא (שיטת טיפול ברפואה משלימה) סוג של טיפול בעיסוי שבו משתמשים בטכניקות מסוימות, הכוללות לחיצה ועיסוי של הרגליים והידיים. היא נתפסת כדרך להקלה על מתח הגוף והיא מקובלת כתרופה חלופית למחלות שונות, כמו חרדה, כאבי ראש, כאבים בשרירים, יתר לחץ דם ועוד.

רפלקסולוגיה באשדוד
רפלקסולוגיה

נפלאות הרפלקסולוגיה באשדוד

רפלקסולוגיה היא שיטת ריפוי עתיקה המשמשת כבר מאות שנים לקידום בריאות ורווחה. טיפול הוליסטי זה שמקורו במצרים, מבוסס על האמונה כי לגוף יש יכולת טבעית לרפא את עצמו, וכי על ידי הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות על הרגליים, הידיים והאוזניים אתה יכול לעזור להחזיר את האיזון וההרמוניה לגוף.

מה זה טיפול רייקי ולמי מתאים הטיפול
רייקי

מה זה טיפול רייקי ולמי מתאים הטיפול

רייקי היא שיטת טיפול משלים הקשור לריפוי אנרגטי. התומכים בשיטה אומרים שזה עובד עם שדות האנרגיה מסביב לגוף וכולל העברת אנרגיה אוניברסלית מכפות הידיים של המתרגל למטופל. מחלוקת מסוימת אופפת את הרייקי, שכן מחקר קליני כזה או אחר מעולם לא הוכיח את יעילותו. עם זאת, אנשים רבים שקבלו רייקי טוענים שהם חווים תוצאות חיוביות.

כל מה שחשוב לדעת על עיסוי רפואי
עיסוי רפואי

כל מה שחשוב לדעת על עיסוי רפואי

עיסוי יכול לשחרר מתח, להרגיע את השרירים ולהקל על כאבים.אם אתם לחוצים וכואבים, אתם עלולים לחשוב שאין מה לעשות מלבד לקחת כמה משככי כאבים ללא מרשם ולצלוח את היום שלכם, אבל נגלה לכם סוד קטן- אין צורך לסבול בשקט, יש פתרון מצויין. עיסוי הוא כלי נהדר להרפיה, להקלה על כאבים, להפגת מתח בשרירים ועוד.

לאורה אנרגיה וריפוי

מטפלת מומחית עם ניסיון רב בשילוב טיפול פיזי ורוחני שתעזור לך להגיע לשלמות של נפש וגוף.

באיזה טיפול את/ת מעוניין/ת?