לֶאוֹרָה אנרגיה וריפוי

טיפולים

תחומי הטיפול שלי

כל טיפול, הוא טיפול הוליסטי, הרואה את האדם כשלם, ומטפל בו ככזה. הטיפולים נעימים, מאזנים ומרגיעים, משרים שלווה ומעוררים שמחה, ואלו נשארות בתוכך.
 
בטיפול משלבת אוקסנה שיטות טיפול שונות תוך התייחסות למצבו של המטופל, משתמשת במספר טכניקות תוך התייחסות למצבו הפיזי והנפשי של המטופל.

מחירון

רפלקסולוגיה 60דק'

250 ש"ח
  • רפלקסולוגיה זוהי אמנות ריפוי טבעית ריפוי המבוססת על העיקרון שיש אזורים בכפות הרגליים, המתאימים לכל חלק, בלוטה ואיבר בגוף. באמצעות הפעלת לחץ על אזורים אלו, ניתן לטפל בבעיות רבות כגון שחרור מתחים, שיפור זרימת הדם, הקלה על כאבים, טיפול במחלות שונות, טיפול בעייפות כרונית, בדיכאון ובחרדות, ועוד.

עיסוי רפואי 60דק'

250 ש"ח
  • מטפלים בעיסוי רפואי מספקים שירותים המיועדים במיוחד לטיפול במצבים רפואיים כגון כאב כרוני או דלקת ברקמות (תסמונת התעלה הקרפלית, דלקת גידים ודורבן בעקב), פציעות ספורט, התאוששות מניתוח, פציעה או תאונות, ואפילו בעיות נפשיות כמו דיכאון וחרדה. אם הרופא שלכם רושם לכם עיסוי כטיפול במצב מאובחן

רייקי 60דק'

250 ש"ח
  • הרייקי פועל באופן כוללני, הוליסטי, כלומר מטפל ביצור חי כמכלול ולא רק מסיר תסמינים. מאמיני השיטה מסבירים כי אנרגיית הרייקי היא אנרגיית חיים בעלת כוחות ריפוי החודרת בעדינות אל כל יצור שבו מטפלים, ומרפאת לעומק את היסוד האמתי של הבעיה, וכך, תומך בכל יצור ביומיום ומשפר את מצבו בכל המישורים – הגופני, הנפשי והרוחני. בנוסף פועל הרייקי גם כרפואה מונעת, המגינה מפני מחלות.

אקסס בארס 60דק'

250 ש"ח
  • אקסס בארס (Access Bars) הוא טיפול אנרגטי שמתבצע באמצעות מגע עדין ב- 32 נקודות של הראש. כל נקודה ב -BARS מצביע על תחום בחיינו, למשל, כסף, רגש, גוף, שליטה, מודעות, יצירתיות, מיניות ועוד. באמצעות מגע קל על הנקודה משתחרר אצל המטופל מטען אלקטרומגנטי עודף, משתחרר דחיסות של מחשבות, דאגות ורגשות תוקעים ומתפנה מרחב לרוגע ושלווה. זהו טיפול שקל מאוד ליישום, טיפול שמחזיר לאיזון ושקט נפשי.

טיפול בנשים לפני ואחרי לידה 60דק'

250 ש"ח
  • ישנם מגוון של טיפולים לנשים הקשורות במעגל ההיריון והלידה. ישנו טיפול מיוחד לנשים אשר מתקשות להיכנס להיריון ומדובר בטיפול אנרגטי ופיזי ביחד שמסייע לכניסה להיריון. בנוסף, ישנו טיפול מותאם לנשים בזמן ההיריון, בכל השלבים שלו עד ללידה. עוד ישנו טיפול בקשר עם זירוז לידה לנשים הזקוקות לכך בשלבים המתקדמים של ההריון. לאוקסנה ניסיון רב בעבודה עם נשים בהיריון ובתהליך הלידה והדבר בהחלט מקל על אותן הנשים.

נרות הופי 40דק'

150 ש"ח
  • טיפול בנרות הופי זו שיטת טיפול וותיקה ששורשיה נעוצים בתרבות האינדיאנים בני שבט ההופי, כיום שימוש בנרות הופי נפוץ מאוד בקבילות גדולות ברחבי העולם והפך לטיפול לגיטימית להרבה מאוד בעיות באוזניים. נר הופי הוא נר חלול בצורת קונוס המורכב מבד פשתן או כותנה אשר טבול בדונג דבורים ובצמחי מרפא. צמחי המרפא המקובלים הינם : קמומיל, היפריקום, לבנדר, מרווה ועד הרבה צמחים נוספים. רבה מאוד מטופלים חשים מדווחים על שיפור במצבם לאחר הטיפול.

יצירת קשר

לאורה אנרגיה וריפוי

מטפלת מומחית עם ניסיון רב בשילוב טיפול פיזי ורוחני שתעזור לך להגיע לשלמות של נפש וגוף.

באיזה טיפול את/ת מעוניין/ת?