כמה עולה עיסוי רפואי?

לֶאוֹרָה אנרגיה וריפוי
עיסוי רפואי עם לאורה אנרגיה וריפוי

מטפלים בעיסוי רפואי מספקים שירותים המיועדים במיוחד לטיפול במצבים רפואיים כגון כאב כרוני או דלקת ברקמות (תסמונת התעלה הקרפלית, דלקת גידים ודורבן בעקב), פציעות ספורט, התאוששות מניתוח, פציעה או תאונות, ואפילו בעיות נפשיות כמו דיכאון וחרדה. אם הרופא שלכם רושם לכם עיסוי כטיפול במצב מאובחן, ככל הנראה שתקבלו הפנייה לטיפול בקופת החולים שלכם, אך ישנם מטפלים עצמאיים רבים שיכולים לספק טיפול מצויין.


מטפלים בעיסוי גובים בדרך כלל לפי שעה, ועשויים גם ליצור חבילות מותאמות אישית לצרכי הלקוחות או למצבים רפואיים ספציפיים. התעריף השעתי הממוצע לעיסוי רפואי בדרך כלל מעט יקר יותר מעיסוי אחר, ונע בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח, וזאת מכיון שעיסוי רפואי מצריך מיומנויות אחרות ועל כן הכשרה ארוכה יותר. מטפלים בעיסוי שהוכשרו להעניק טיפולים הוליסטיים נוספים, כגון רפלקסולוגיה, אקופרסורה (נקודות לחיצה), דיקור או טיפול קרניו-סקראל, גובים בדרך כלל תעריף גבוה יותר מהממוצע הארצי.

מצב המטופל

מטפלים עשויים לשנות את התעריפים שלהם בהתאם למצב הרפואי בו צריך לטפל, במיוחד אם הלקוחות זקוקים לטיפול מיוחד כגון עיסוי רקמות עמוק, עיסוי ספורטאים, שחרור מיופציאלי וכו'. בדרך כלל סוג הטיפול ישפיע יותר על המחיר מאשר מיקום הבעיה הרפואית בגוף.

אורך הפגישה

רוב המטפלים בעיסוי מציעים מפגשים של 30, 60 או 90 דקות. עיסוי רפואי נוטה לדרוש פגישות ארוכות יותר בגלל הזמן הדרוש למטפל להבין את מצבו של כל לקוח ולהעניק את הטיפול המתאים. כמו כן, ישנם טיפולים שאורכים 45 דקות, כגון עיסוי קצוות, ואף 25 דקות כגון עיסוי קרקפת.

מיקום הטיפול

מטפלים בעיסוי המגיעים אליכם הביתה או למשרד בדרך כלל גובים יותר כדי לכסות את זמן הנסיעה ועלויות הדלק. בממוצע, תוספת עבור עיסוי רפואי עד הבית תעלה לכם 50-80 ש"ח, תלוי כמובן במרחק שלכם מהמטפל או מטפלת.

אסטרטגיות לחיסכון בעלויות

מטפלים רבים בעיסוי מציעים הנחה של אפילו עד 20% אם לקוחות משלמים מראש עבור מספר טיפולים, או מתמידים בטיפול אחת לשבוע. בכל מקרה, אם אתם לא בעניין של טיפול חד פעמי, שווה לבדוק את הנושא מול המטפל בעיסוי שבחרתם.

רפלקסולוגיה
רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה לטיפול בכאבי ראש ובעיות בטן באמצעות נקודות לחץ בכפות הרגליים

האם ניתן למצוא מזור לכאבי ראש ובעיות בטן בלחיצה עדינה על כף הרגל? רפלקסולוגיה, שיטת טיפול עתיקת יומין, מציעה פתרון טבעי המבוסס על העיקרון שבכפות הרגליים מרוכזות נקודות המשקפות את כל איברי הגוף.

טיפולי רייקי באשדוד
רייקי

טיפולי רייקי באשדוד

זוהי שיטת טיפול אלטרנטיבית המתבצעת באמצעות מגע פיזי ואמצעים נוספים. המטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל או מעליו בערך ב-15 עמדות (אם כי המספר עשוי להשתנות בהתאם לסוג הרייקי המתאמן) כדי להקל על זרימת "אנרגיית הרייקי" האוניברסלית מעצמו אל המטופל.

טיפול רפלקסולוגיה באשדוד
רפלקסולוגיה

טיפול רפלקסולוגיה באשדוד

רפלקסולוגיה היא (שיטת טיפול ברפואה משלימה) סוג של טיפול בעיסוי שבו משתמשים בטכניקות מסוימות, הכוללות לחיצה ועיסוי של הרגליים והידיים. היא נתפסת כדרך להקלה על מתח הגוף והיא מקובלת כתרופה חלופית למחלות שונות, כמו חרדה, כאבי ראש, כאבים בשרירים, יתר לחץ דם ועוד.

רפלקסולוגיה באשדוד
רפלקסולוגיה

נפלאות הרפלקסולוגיה באשדוד

רפלקסולוגיה היא שיטת ריפוי עתיקה המשמשת כבר מאות שנים לקידום בריאות ורווחה. טיפול הוליסטי זה שמקורו במצרים, מבוסס על האמונה כי לגוף יש יכולת טבעית לרפא את עצמו, וכי על ידי הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות על הרגליים, הידיים והאוזניים אתה יכול לעזור להחזיר את האיזון וההרמוניה לגוף.

מה זה טיפול רייקי ולמי מתאים הטיפול
רייקי

מה זה טיפול רייקי ולמי מתאים הטיפול

רייקי היא שיטת טיפול משלים הקשור לריפוי אנרגטי. התומכים בשיטה אומרים שזה עובד עם שדות האנרגיה מסביב לגוף וכולל העברת אנרגיה אוניברסלית מכפות הידיים של המתרגל למטופל. מחלוקת מסוימת אופפת את הרייקי, שכן מחקר קליני כזה או אחר מעולם לא הוכיח את יעילותו. עם זאת, אנשים רבים שקבלו רייקי טוענים שהם חווים תוצאות חיוביות.

כמה עולה טיפול רייקי
רייקי

כמה עולה טיפול רייקי

רייקי זו שיטת טיפול אשר התגלתה בסוף המאה ה-18 על ידי כומר יפני בשם ד"ר אוסאוי. מקורותיה העתיקים מגיעים מטיבט, לפני כ-6000 שנה, כאשר נזירים השתמשו בטכניקה טיפולית זו והעבירו אותה ביניהם מפה לאוזן, אך עם השנים נעלמה מהעולם. ד"ר אוסואי נתקל בטכניקה במהלך לימודיו והחל להיעזר בה בכדי לרפא את גופם ונפשם של אנשים רבים. 

לאורה אנרגיה וריפוי

מטפלת מומחית עם ניסיון רב בשילוב טיפול פיזי ורוחני שתעזור לך להגיע לשלמות של נפש וגוף.

באיזה טיפול את/ת מעוניין/ת?